Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Custom
uk: Власний

en: Caption
uk: Підпис

en: Slides
uk: Слайди
