Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
vi: Trình chiếu ảnh

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Caption
vi: Đầu đề
