Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Caption
ca: Subtítol
