Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Custom
gl: Personalizado

en: Caption
gl: Lenda
