Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Custom
hu: Egyéni

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Slides
hu: Diák
