Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Custom
lt: Savitas

en: Caption
lt: Antraštė
