Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
ta: வில்லைகாட்சி

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Caption
ta: தலைப்பு
