Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Search
ar: بحث

en: Logout
ar: خروج

en: Account
ar: الحساب

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
