Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Search
be: Пошук

en: Logout
be: Выйсці

en: Account
be: Акаўнт

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
