Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Search
cs: Hledat

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Account
cs: Účet

en: Dashboard
cs: Ovládací panel
