Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Search
eo: Serĉu

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Account
eo: Konto

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
