Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Search
et: Otsing

en: Logout
et: Logi välja

en: Account
et: Konto

en: Dashboard
et: Töölaud
