Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Search
hr: Pretraga

en: Logout
hr: Odjava

en: Account
hr: Račun

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
