Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Search
hu: Keresés

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Account
hu: Saját adatok

en: Dashboard
hu: Irányítópult
