Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Search
id: Pencarian

en: Logout
id: Keluar

en: Account
id: Keanggotaan

en: Dashboard
id: Dasbor
