Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Logout
km: ចេញ

en: Account
km: គណនី

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
