Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Search
lv: Meklēt

en: Logout
lv: Iziet

en: Account
lv: Konts

en: Dashboard
lv: Darbgalds
