Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Search
pt: Pesquisar

en: Logout
pt: Terminar sessão

en: Account
pt: Conta

en: Dashboard
pt: Painel de controlo
