Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Search
sl: Išči

en: Logout
sl: Odjava

en: Account
sl: Račun

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
