Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Search
sv: Sök

en: Logout
sv: Logga ut

en: Account
sv: Konto

en: Dashboard
sv: Översiktspanel
