Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Search
th: ค้นหา

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้

en: Dashboard
th: หน้าหลัก
