Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Search
uk: Пошук

en: Logout
uk: Вихід

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Dashboard
uk: Панель керування
