Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས
