Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων
