Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Search
gl: Buscar

en: Logout
gl: Saír

en: Account
gl: Conta

en: Dashboard
gl: Panel de control
