Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Search
he: חיפוש

en: Logout
he: יציאה

en: Account
he: חשבון

en: Dashboard
he: לוח הבקרה
