Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Search
lt: Paieška

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Account
lt: Paskyra

en: Dashboard
lt: Darbastalis
