Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Search
oc: Recercar

en: Logout
oc: Sortir

en: Account
oc: Compte

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd
