Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Search
pl: Szukaj

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Account
pl: Konto

en: Dashboard
pl: Kokpit
