Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Account
sk: Účet

en: Dashboard
sk: Nástenka
