Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Search
ta: தேடல்

en: Logout
ta: வெளியேறு

en: Account
ta: கணக்கு

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்
