Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Search
fi: Etsi

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Dashboard
fi: Työpöytä
