Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Search
fr: Rechercher

en: Logout
fr: Déconnexion

en: Account
fr: Compte

en: Dashboard
fr: Tableau de bord
