Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Search
ja: 検索

en: Logout
ja: ログアウト

en: Account
ja: アカウント

en: Dashboard
ja: ダッシュボード
