Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Search
ru: Поиск

en: Logout
ru: Выход

en: Account
ru: Учётная запись

en: Dashboard
ru: Панель управления
