Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Search
ca: Cerca

en: Logout
ca: Sortir

en: Account
ca: Compte

en: Dashboard
ca: Tauler
