Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Search
es: Buscar

en: Logout
es: Cerrar sesión

en: Account
es: Cuenta

en: Dashboard
es: Panel de control
