Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Search
eu: Bilatu

en: Logout
eu: Irten

en: Account
eu: Kontua

en: Dashboard
eu: Aginte-panela
