Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Search
jv: Goléki

en: Logout
jv: Metu

en: Account
jv: Akun

en: Dashboard
jv: Dasbor
