Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Search
ku: گەڕان

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Account
ku: هەژمار

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
