Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Search
tr: Ara

en: Logout
tr: Çıkış

en: Account
tr: Hesap

en: Dashboard
tr: Pano
