Restaurant Toolbar (7.x-1.0-rc3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Logout
vi: Thoát

en: Account
vi: Tài khoản

en: Dashboard
vi: Trang tổng hợp
