Restful (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Tags
mn: Тагууд

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: file
mn: Файл

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
mn: Байршуулалтын алдаа: Байршуулагдсан %file файл %destination очих газарт шилжүүлж чадсангүй.
