Restful (7.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Label
ast: Etiqueta

en: User
ast: Usuariu

en: file
ast: ficheru
