RESTful (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Articles
el: Αρθρα

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Login
el: Είσοδος

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: Label
el: Ετικέτα

en: User
el: Χρήστης

en: file
el: αρχείο

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
el: Σφάλμα στην αποστολή του αρχείου. Δεν ήταν δυνατή η αποστολή του αρχείου %file στον προορισμό %destination.
