RESTful (7.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Articles
ja: 記事

en: Tags
ja: タグ

en: Login
ja: ログイン

en: Variable
ja: 変数

en: Label
ja: ラベル

en: User
ja: ユーザー

en: file
ja: ファイル

en: Advanced
ja: 高度

en: Cache
ja: キャッシュ

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ja: ファイルアップロードエラー: アップロードされたファイル %file を保存先 %destination へ移動できませんでした。

en: Access token
ja: アクセストークン
