Restful (7.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Tags
jv: Tautan

en: Variable
jv: Variabel

en: Label
jv: Judul

en: User
jv: Panganggo

en: file
jv: berkas

en: Advanced
jv: Mahir

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
jv: Pangunggahan gagal. Ora bisa mindhahaké berkas %file marang tujuan %destination.
