Restful (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Login
sl: Prijava

en: Label
sl: Oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: file
sl: datoteka

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
sl: Napaka med nalaganjem. Naložene datoteke %file  ni bilo mogoče premakniti na željeno mesto %destination.
