Restful (7.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Articles
vi: Bài viết

en: Tags
vi: Thẻ

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Variable
vi: Biến

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: file
vi: tập tin

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
vi: Lỗi tải lên. Không thể di chuyển tập tin %file vừa được tải lên vào %destination.
