RESTful (7.x-1.0-rc3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Articles
af: Artikels

en: Tags
af: Etikette

en: Login
af: Gebruiker

en: Variable
af: Veranderlike

en: User
af: Gebruiker
